Ettevõttest

TATOLI AS on põllumajandustehnika müügi ja hooldusega tegelev Eesti ettevõte. Peamisteks müügiartikiteks on New Holland traktorid ja kombainid, erinevad põllutöömasinad, teraviljakäitlusseadmed ja kommunaaltehnika.

Firma on 28 tegutsemisaasta jooksul kasvanud üheks suurimaks põllumajandustehnikat müüvaks ettevõtteks Eestis. Tuntuimaks esindatud kaubamärgiks on maailma üks suurim põllumajandusmasinate tootja New Holland.

TATOLI AS müüb, hooldab ja varustab varuosadega enam kui 30 kaubamärgi tooteid. Suurimad neist on New Holland, Horsch, Överum, JF-Stoll, Joskin, Quicke, Maschio, Caruelle, Biso, Bema, McConnel, AgLeader jne.

Eesti traktorite ja kombainide müügi edetabelites on TATOLI AS olnud aastaid kindlalt esikolmikus. Ettevõte on osalenud Eesti suurimate teraviljakäitlusobjektide projekteerimisel ja ehitamisel. Firmas töötab 50 inimest ja müügikäive ületab aastas 30 miljoni euro piiri.

TATOLI AS peakontor asub Tartus, esindused Pärnus ja Paides. Diileriteks on OÜ Rodnas Kehtnas ja OÜ Lemar Auto Viru-Nigulas.

TATOLI AS visiooniks on Eesti põllumehe kiire teenindamine ja varustamine kõige tänapäevasema tehnikaga ning seeläbi kaasa aidata Eesti põllumajanduse arengule.